ВИДЕА ОД НЕВРЕМЕТО: Седум лица загинаа, се проценуваат штетите

На Халкидики се пребројуваат штетите од невремето кое уби седум луѓе. Човечката загуба е ненадоместива, а еве и неколку видеа кои докажуваат какво беше невремето.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password