Јелена Карлеуша: „Душко и јас со години не сме заедно“

Поп пејачката Јелена Карлеуша првпат  пред ТВ екраните проговори за бракот со фудбалерот Душко Тошиќ.

Претходните месеци, Јелена често беше на мета во медиумите поради нејзиниот брак со Душко и се пишуваше дека наводно парот се разведува.

Во емисијата „Ѕвезде Гранда специјал“, таа се обрати на Саша Поповиќ и се пошегува:

„Саша, знаеш ли што Душко ми вели за „Гранд“? Ми кажа: „Нас нема да не разведат медиумите, нас ќе не разведе „Гранд“. Ние со години не сме заедно, поради „Гранд“ изјави Јелена.

За потсетување, од јануари месец, Карлеуша е во центарот на медиумите бидејќи наводно имала афера со босанскииот фудбалер Огњен Врањеш  и наводно се разведува од Душко.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password