Хаос среде емисија во живо, водителката расплакана ја напушти емисијата – Видео

Српската аналитичарка Јелена Милиќ направи вистински хаос додека гостуваше во утринската емисија на телевизија „Хепи„.

Уште на почетокот на своето гостување влезе во судир со водителката Ирина Вуковиќ.  Милиќ на брутален начин ја навредуваше новинарката, во еден момент  го спомна и нејзинотомалолетно  дете.  Погледнете го видеото.

 

 

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password