Видео од местото каде се преврти колата на Дарко Лазиќ

Српските медиуми објави видео од местот каде се случила сообраќајната несреќа.  Последните информации велат дека Лзиќ запал на воланот додека го возел автомобилот.

Видеото погледнете го тука.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password