БАЛКАНОТ ПОЛУДЕ ПО ОЧИЛАТА НА КАРЛЕУША

Јелена Карлеуша, по инцидентот со Огњен Врањеш, на публиката ѝ покажа дека ништо не може да ја уништи, појавувајќи се беспрекорно средена и облечена на новото снимање на „Ѕвездите на Гранд“.

Карлеуша облечена во сако-фустан во сина боја и впечатлива фризура. Но, она по кое сите полудеа е еден несекојдневен детаљ во нејзиниот изглед.

Таа носи сини очила, во форма на облаци, а на долниот раб се украсени со детали кои личат на капки дожд, но и на солзи. Без разлика дали со тоа пејачката сака да испрати суптилна порака или не, факт е дека веќе многу се коментираат ваквите очила, а и ништо чудно да станат вистински моден тренд напролет.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password