Свадба за која зборува целиот регион (Видео)

На друштвените мрежи се појави видео од младенци од една босанска свадба.

На снимката се гледа дека младенците го започнуваат првиот танц, а потоа младоженецот малку се „занесува“, па ја крева невестата и ја врти, по што таа удира во девојче кое случајно било на подиумот.

Едно е сигурно, ова девојче свадбата заесекогаш ќе ја памети.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password