Ирина Шајк во портокалово бикини и бум на инстаграм

Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затоа што манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалаци во прв план на фотографијата, но малкумина тоа го забележале.

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите.

„Леле“, „Каква убавина“, „Немате недостатоци“, „Прекрасно тело“, „Ирина, кралице“, беа некои од коментарите.

FOTO: Instagram/Printskrin

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password