Некој го реновирал тоалетот па сè фрлил во Охридско Езеро

Деновиве темата за Охридското Езеро и неговата безбедност е актуелна, па членовите на Нуркачки центар „Akvatek“ како големи вљубеници во Охридското Езеро, постојано апелираат да се внимава што се фрла во Езерото.

На Фејсбук објавија фотографии на кои се гледа како некој по реновирање на тоалетот се што му било вишок фрлил во Езерото.

– Некој си го реновирал тоалетот. Секоја чест, БРАВО, пишуваат од „Akvatek“.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password