Тројца скандал мајстори влегуваат во Задруга – Фото

Во четврток во Задруга ќе влезат нови тојца натпреварувачи. Како што пренесува продукцијата која го реализира реалното шоу, станува збор за искусни „ријалити играчи„. За изнендадување на многумуна во Задрува влегува Јелена Голубовиќ.

Другите две натпреварувачи веќе имаат искуство во Задруга. Станува збор за Јована Томиќ- Матора и Ана Кораќ.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password