Интернетот гори, Јелена Карлеуша брутално ја навреди Ана Николиќ

Српската пејачка Јелена Карлеупа направи вистински хаос на социјалните мрежи откако јавно ја навреди нејзината колешка Ана Николиќ.

Карлеуша се наизервира за видеотот што Ана николиќ го објави по повод нејзиниот 40 роденден.

Поглднете го коментарот на Карлеушпа.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password