Престрелка кај ТЦ “Лептокарија”, нема повредени

Според првичните информации, вечерва околу 18 часот и 35 минути во полицијата е пријавено дека на булевар „Партизански одреди”, во Скопје имало престрелка и најверојатно било пукано од едно возило во друго. Нема повредени во овој инцидент, а полицијата е на терен и врши увид на местото на настанот, потврдуваат од МВР. Оттаму додаваат дека полициските службеници работат на расчистување на случајот.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password