Марш за европска Македонија во Скопје

Во Скопје попладнево се одржува Марш за европска
Македонија, кој го организира Коалицијата Заедно за европска Македонија, а кој треба да
финишира со голем собир на кој ќе се обратат премиерот Зоран Заев и претседателот на
Собранието Талат Џафери.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password