Новата песна на Карлеуша стана хит на Балканот

„Марихуана„ новата песна која стана вистински хит во Србија и во регионот. Станува збор за песна на Миграм и Карлеуша и раперот Суреал. Контоверзниот спот наиде и на критики поради текстот на песната. Погледнете го.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password