Марјана го запали Инстаграм со задникот

Манекенката и водителка Марјана Станојковска пак е тема на Истаграм, откако објави нова фотографија стои пред елката. И ако некој од обожавателите се фатија за тоа дека изгледа секси одзади, во тесниот б фустан, други приметиле дека “ги утнала гаќите, па и се гледал наборот“. И покрај комплиметите кои ги дoби дека е згодна, имаше и по некој коментар како сугестија дека под фустанот оди само танга, наместо долн облека со рабови. На крај да заклучиме. Со овие или со оние гаќи, Марјана е топ.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password