(ФОТО) Тони Зен се ожени и има син

Хип-хоп артистот Тони Зен неодамна се ожени и стана татко, објави Женски магазин.

„ Имаме син, има четири недели. Навистина не сакам да се експонирам на овој начин, за приватниот живот никогаш многу не сум зборувал“, изјавил Тони.

Тони со сопругата Валентина 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password