Главна

Тројца скандал мајстори влегуваат во Задруга – Фото

Во четврток во Задруга ќе влезат нови тојца натпреварувачи. Како што пренесува продукцијата која го реализира реалното шоу, станува збор за искусни „ријалити играчи„. За изнендадување на многумуна во Задрува…

Повеќе

Видео од местото каде се преврти колата на Дарко Лазиќ

Српските медиуми објави видео од местот каде се случила сообраќајната несреќа.  Последните информации велат дека Лзиќ запал на воланот додека го возел автомобилот. Видеото погледнете го тука.

Повеќе

Автомобилот на Дарко Лазиќ е целосно смачкан

Српскиот пејач Дарко Лазиќ кој годинава се најде на мета откако го фатија со дрога, па се разведе, доживеа тешка сообраќајка по која се бори за живот. 27-годишниот Дарко со…

Повеќе

Слаткото девојче од „Х-фактор“ се омажи на само 18 години

Дури и оние кои не ја следеа првата сезона на музичкото шоу „Х фактор“, се сеќаваат на Илма Карахмет која благодарение на нејзиниот вокал стана интернет сензација. Веднаш по испаѓањето…

Повеќе

Мицковски очекува пратениците на ВМРО ДПМНЕ да не ги поддржат уставните измени

Отприлика милион и 200 илјади граѓани со право на глас кои што одлучија, му кажаа на Зоран Заев и владата на СДСМ дека референдумот е неуспешен и оваа мнозинство и…

Повеќе

Апокалиптични моменти од цунамите во Индонезија ( Видео)

Индонезиските власти објавиле дека после големиот земјотрес и цунами на брегот во градот Палу на островот Сулавези пронајдени се бројни човечки тела и дека бројот на жртви се зголемил на…

Повеќе

Интернетот гори, Јелена Карлеуша брутално ја навреди Ана Николиќ

Српската пејачка Јелена Карлеупа направи вистински хаос на социјалните мрежи откако јавно ја навреди нејзината колешка Ана Николиќ. Карлеуша се наизервира за видеотот што Ана николиќ го објави по повод…

Повеќе

Матис: Референдумот е најважниот глас во историјата на вашата земја

Претстојниот референдум е најважниот глас во историјата на вашата нација. Граѓаните да го искористат своето демократско право и да гласаат на референдумот кој е историски за натамошниот напредок на Македонија…

Повеќе

Ужас: Како на филм ајкула изеде младо момче (Видео)

Еден 25-годишен маж го загуби животот, откако бил нападнат од ајкула во близина на брегот на градот Велфлит во американската сојузна држава Масечусетс. Како што јави ДПА, мажот влегол да…

Повеќе

#bwg_container1_0 #bwg_container2_0 .bwg-container-0.bwg-standard-thumbnails { width: 1254px; justify-content: center; margin-left: auto; margin-right: auto; background-color: rgba(255, 255, 255, 0.00); padding-left: 4px; padding-top: 4px; max-width: 100%; } #bwg_container1_0 #bwg_container2_0 .bwg-container-0.bwg-standard-thumbnails .bwg-item { justify-content:... Повеќе

Page 2 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password