Treta

Кој е најдобриот начин за справување со стресот на секој хороскопски знак?

Секој од нас којшто живее според „правилата“ на брзиот стил на живот наметнат во 21 век, е повеќе или помалку е под стрес. Меѓутоа, тоа не значи дека треба да…

Повеќе

Научна расправа во МАНУ, договорот од Преспа прифатлив за дел од академците

Договорот од Преспа е нова практика на склучување европски  договори со цел реафирмација на основните човекови права и и слободи  е прифатлив од првата до последната одредба, смета академикот Владо…

Повеќе

(ВИДЕО) Ја возел ќерка си врзана за комбе, причината ќе ве шокира

Tурчин ја врзал ќерка си за комбе и така ја возел. Возилото е снимено во регионот Чанкирис Јалакент, северно од главниот град Анкара. Полицијата со помош на регистрациските таблички на…

Повеќе

Page 16 of 16

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password