Author Details

Заинтересираните лица кои ќе конкурираат треба да ги задоволат следните барања: 1.    Дипломиран инженер по електротехника или информатичка технологија...

Повеќе

Пејачката Туна се приклучи во кампањата на ЗОО-Скопје насловена како „За здрави и среќни животни”. Таа во придружба на...

Повеќе

Ќерката на композиторот и продуцент Јован Јованов, Малеа, тргна во прво одделение. Јован со  сопругата Николина, која е инженер...

Повеќе

Во пресрет на нејзината посета на Македонија, германската канцеларка Ангела Меркел ќе обезбеди економски стручњаци кои ќе ја мониторираат...

Повеќе

Намален трошок за резервации, значајно зголемени останати приходи резулт

Повеќе

Page 124 of 125

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password